Auna CM001S mikrofonní sada V1

Auna CM001S mikrofonní sada V1, kondenzátorový mikrofon, USB adaptér, mikrofonní stojan, stříbrná barva

Cena:
2899 Kč

Auna CM001S mikrofonní sada V1, kondenzátorový mikrofon, USB adaptér, mikrofonní stojan, stříbrná barva od populárního výrobce Auna - tento artikl se na vás těší extra výhodně za 2899 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Utraťte minimálně čtyři tisíce devět set devadesát korun a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 4260528635344
Do obchodu

Popis produktu

Auna

Rychlá a nekomplikovaná cesta k domácímu zvukovému studiu: mikrofonní sada V1 Auna CM001S obsahuje kromě kondenzátorového mikrofonu Auna CM001S a XLR-USB adaptéru i vhodný mikrofonní stojan. Auna CM001S je kondenzátorový mikrofon koncipovaný pro požadavky digitálního využití. Připojení k PC nebo k notebooku zajišťuje XLR-USB adaptér a USB kabel a díky Plug & Play je mikrofon ihned připraven k použití. Mikrofon se specializuje na zpěv a řeč a s vyváženou ledvinovou směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu. Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu Auna CM001S. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8'' závitu a 3/8" adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na standardní mikrofonní stojan. Dlouhou životnost i při častém přemisťování Vám slibuje robustní základní kovová konstrukce a stabilní ocelový košík, který dodává 32mm kondenzátorovému pouzdru mimořádnou ochranu. Malone ST-4 je praktický mikrofonní stojan ve tvaru stativu. Mikrofonní stojan je výškově nastavitelný a je možné ho prostorově úsporně složit. Díky připevňovacímu šroubu můžete stojan precizně nastavit. Desky stolů a řečnické pulty jsou díky protiskluzovým pryžovým nožičkám ochráněny před škrábanci. Ještě nikdy nebylo tak snadné být součástí moderního světa showbyznysu! Pracujte jako profesionálové – s mikrofonním stojanem Auna CM001S mikrofonní sadou V1!

Parametry produktu Auna CM001S mikrofonní sada V1, kondenzátorový mikrofon, USB adaptér, mikrofonní stojan, stříbrná barva

  • Název: Auna CM001S mikrofonní sada V1, kondenzátorový mikrofon, USB adaptér, mikrofonní stojan, stříbrná barva
  • EAN: 4260528635344
  • Výrobce: Auna
  • Cena: 2899 Kč
Všechny produkty od výrobce
Auna CM001S mikrofonní sada V1

Auna CM001S mikrofonní sada V1, kondenzátorový mikrofon, USB adaptér, mikrofonní stojan, stříbrná barva

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce