Auna Intelligence Amp

Auna Intelligence Amp, zesilovač, 2 x 40 W max., WiFi, bluetooth, ovládání přes aplikaci, multiroom, černý

Cena:
5999 Kč

Auna Intelligence Amp, zesilovač, 2 x 40 W max., WiFi, bluetooth, ovládání přes aplikaci, multiroom, černý s proslulou značkou Auna - tento hit můžete sehnat s výjimečnou slevou za 5999 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 4990 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 4060656152993
Do obchodu

Popis produktu

Auna

Kompaktní, výkonný a všestranný: vychutnejte si se stereo zesilovačem auna Intelligence Amp novou formu inteligentní optimalizace zvuku. Pomocí bluetooth rozhraní se dají přehrávat všechny audio soubory ve vzdálenosti do 20 metrů bezdrátově a pohodlně ze smartphonu, tabletu nebo notebooku přes stereo zesilovač auna Intelligence Amp. WiFi připojení umožňuje prostřednictvím aplikace auna App začlenění zesilovače do multiroom sítě s více místnostmi: všechna smart audio zařízení jsou připojeny v síti prostřednictvím aplikace a pohodlně se ovládají tak, abyste vždy slyšeli tu nejlepší hudbu na správném místě. Kromě toho může mít zařízení kdykoli přístup k mnoha streamovací službám, jako jsou Spotify, TuneIn, Tidal, Napster, iHeartRadio a další. Šest předních tlačítek je k dispozici jako paměťová místa Vašich oblíbených internetových stanic pro rychlý a pohodlný výběr. Stereo zesilovač auna Intelligence Amp má na přední straně dvě mikrofonní připojení, link vstup a připojení na HiFi sluchátka, na zadní straně jsou integrovány dva AUX vstupy, výstup na rekordér a výstup subwooferu. Dodatečně lze na zadní straně připojit dva reproduktory pomocí šroubové svorky a LAN kabelu. Kompaktní a jednoduchý design stereo zesilovače je ukončen předním panelem z kartáčovaného hliníku. Jak univerzálně použitelné domácí zařízení je stereo zesilovač auna Intelligence Amp ideálním obohacením pro všechny příznivce smart zážitku z hudby.

Parametry produktu Auna Intelligence Amp, zesilovač, 2 x 40 W max., WiFi, bluetooth, ovládání přes aplikaci, multiroom, černý

  • Název: Auna Intelligence Amp, zesilovač, 2 x 40 W max., WiFi, bluetooth, ovládání přes aplikaci, multiroom, černý
  • EAN: 4060656152993
  • Výrobce: Auna
  • Cena: 5999 Kč
Všechny produkty od výrobce
Auna Intelligence Amp

Auna Intelligence Amp, zesilovač, 2 x 40 W max., WiFi, bluetooth, ovládání přes aplikaci, multiroom, černý

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce