Auna MIC-900BL

Auna MIC-900BL, USB MIKROFONNÍ SADA V4, MODRÁ, kondenzátorové mikrofony, POP FILTER, mikrofonní rameno

Cena:
2599 Kč

Auna MIC-900BL, USB MIKROFONNÍ SADA V4, MODRÁ, kondenzátorové mikrofony, POP FILTER, mikrofonní rameno s osvědčenou značkou Auna - tento produkt dodáváme s extra slevou za 2599 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 4990 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 4260528634774
Do obchodu

Popis produktu

Auna

Rychlá a jednoduchá cesta k domácímu zvukovému studiu: USB mikrofonní sada V4 Auna MIC-900BL obsahuje kromě kondenzátorového mikrofonu Auna MIC-900BL i vhodné mikrofonní rameno. Auna MIC-900BL je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro digitální použití. Připojení k PC nebo k notebooku zajišťuje USB kabel a díky Plug & Play je mikrofon ihned připraven k použití. Mikrofon se specializuje na zpěv a řeč a se vzorkovací frekvencí 16 bit / 48 kHz a s vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro zvukový mastering v produkci písní, podcastů nebo při moderování vlastního rádio streamu. Přiložený mikrofonní pavouk slouží jako držák mikrofonu Auna MIC-900BL. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky v konstrukci. Díky 5/8 '' závitu a 3/8 "adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na běžný mikrofonní stojan. Dlouhou životnost i při častém přemisťování zaručuje robustní kovová konstrukce a stabilní ocelový koš. 16 mm elektretový mikrofonní kapsle poskytuje mikrofonu zvláštní ochranu. O obzvláště vysokou kvalitu řečnických nahrávek se postará pop filtr Malone POP-1 s průměrem 16 cm, který odfiltruje nežádoucí šumy. Skládací, jednoduše obsluhovatelný mikrofonní stojan Malone ST-1.2 Vám pomůže rychle a nekomplikovaně připravit mikrofon k použití. Rychle ho sklopíte, vejde se do každé tašky a v několika krocích je opět sestaven. Vše, co k tomu potřebuje, je hrana stolu nebo police, na kterou jej pomocí rychloupínacího šroubu připevníte. Ještě nikdy nebylo tak snadné být součástí moderního světa showbyznysu! Pracujte jako profesionálové - s USB mikrofonní sadou V4 ​​Auna MIC-900BL!

Parametry produktu Auna MIC-900BL, USB MIKROFONNÍ SADA V4, MODRÁ, kondenzátorové mikrofony, POP FILTER, mikrofonní rameno

  • Název: Auna MIC-900BL, USB MIKROFONNÍ SADA V4, MODRÁ, kondenzátorové mikrofony, POP FILTER, mikrofonní rameno
  • EAN: 4260528634774
  • Výrobce: Auna
  • Cena: 2599 Kč
Všechny produkty od výrobce
Auna MIC-900BL

Auna MIC-900BL, USB MIKROFONNÍ SADA V4, MODRÁ, kondenzátorové mikrofony, POP FILTER, mikrofonní rameno

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce