Auna MIC-900S-LED V2

Auna MIC-900S-LED V2, USB mikrofonní sada, stříbrný kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ

Cena:
2709 Kč

Auna MIC-900S-LED V2, USB mikrofonní sada, stříbrný kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ s trendy značkou Auna - tento produkt objednáte při časově omezené akci za 2709 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad čtyři tisíce devět set devadesát korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 4260528634668
Do obchodu

Popis produktu

Auna

Auna MIC900S-LED představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž kompatibilita Plux & Play zajišťuje používání mikrofonu hned po připojení. Mikrofon Auna MIC-900S-LED se specializuje na zpěv a řeč, se sample rate 16 bit / 48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu. Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu Auna MIC-900S-LED. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8 "závitu a 3/8" adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na standardní mikrofonní stojan. Stolní stojan v designu stativu je skládací a výškově nastavitelný na optimální nasměrování mikrofonu. Protiskluzové pryžové nopky chrání stoly a pulty před poškrábáním. Pop-filtr POP-1 se připevňuje přímo na stativ jednou šroubovou svorkou, 35 cm sklopný krk zabezpečuje optimální nasměrování filtru. Filtr slouží k redukci explozivních hlásek a šumů. Dvouvrstvý nylonový potah s velkými otvory zároveň brání ztrátě kvality zvuku.

Parametry produktu Auna MIC-900S-LED V2, USB mikrofonní sada, stříbrný kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ

  • Název: Auna MIC-900S-LED V2, USB mikrofonní sada, stříbrný kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ
  • EAN: 4260528634668
  • Výrobce: Auna
  • Cena: 2709 Kč
Všechny produkty od výrobce
Auna MIC-900S-LED V2

Auna MIC-900S-LED V2, USB mikrofonní sada, stříbrný kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce