Auna Worldwide CD

Auna Worldwide CD, internetové rádio, Spotify Connect, ovládání přes aplikaci, bluetooth, vlašský ořech

Cena:
4899 Kč

Auna Worldwide CD, internetové rádio, Spotify Connect, ovládání přes aplikaci, bluetooth, vlašský ořech od kvalitního výrobce Auna - tento produkt obchodujeme s neuvěřitelnou slevou za 4899 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 4990 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 4060656104275
Do obchodu

Popis produktu

Auna

Silný zvuk do moderní domácnosti: internetové rádio Auna Worldwide CD přesvědčí svým bezdrátovým komfortem, klasickými potřebnými funkcemi a působivým designem. Své nadšení z budoucnosti dokazuje internetové rádio možností WLAN připojení, které na jedné straně umožňuje bezdrátový příjem až 10.000 internetových rádiových stanic, na druhé straně také použití v roli internetového přehrávače . Internetové rádio Auna Worldwide CD kromě toho podporuje Spotify Connect a tím nabízí přístup k obrovskému množství top-hitů. Díky WLAN funkci je možné toto internetové rádio ovládat i přímo ze smartphonu přes aplikaci UNDOK-APP. To Vám umožňuje ovládání zařízení Worldwide CD z celého bytu (Multiroom-Control). Klasický dálkový ovladač je samozřejmě součástí balení. Pro všechny fanoušky klasického požitku z poslechu je internetové rádio Auna Worldwide CD vybavené výkonným a spolehlivým CD přehrávačem pro přehrávání domácí sbírky CD. K dalšímu vybavení patří digitální DAB / DAB + radio tuner i analogový FM/MW přijímač. RDS funkce přináší potřebné obsahy provázející program, jakými jsou například informace o interpretovi, název skladby, album a žánr. AUX vstup pro připojení externích zařízení, jako například mobilní telefon, MP3 přehrávač nebo notebook, se nachází na přední straně zařízení. Stereo reproduktory se postarají o dynamický zvukový obraz. Další zvláštností jsou rozsáhlé funkce buzení s nastavitelným duálním alarmem, časovačem vypnutí a funkce krátkého odložení buzení. Díky kompaktním rozměrům si zařízení najde vhodné místo i na malých nočních stolcích, v úzkých regálových poličkách nebo pracovních stolech. Díky modernímu designu se zaoblenými hranami vizuálně zapadne internetové rádio Auna Worldwide CD do každého obytného prostoru.

Parametry produktu Auna Worldwide CD, internetové rádio, Spotify Connect, ovládání přes aplikaci, bluetooth, vlašský ořech

  • Název: Auna Worldwide CD, internetové rádio, Spotify Connect, ovládání přes aplikaci, bluetooth, vlašský ořech
  • EAN: 4060656104275
  • Výrobce: Auna
  • Cena: 4899 Kč
Všechny produkty od výrobce
Auna Worldwide CD

Auna Worldwide CD, internetové rádio, Spotify Connect, ovládání přes aplikaci, bluetooth, vlašský ořech

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce