Beamz Party

Beamz Party, UV Par reflektor, 12x 1W UV LED dioda, 15 W, DMX režim a samostatný provoz, LED displej, černý

Cena:
1199 Kč

Beamz Party, UV Par reflektor, 12x 1W UV LED dioda, 15 W, DMX režim a samostatný provoz, LED displej, černý s jakostní značkou Beamz - tento produkt objednáte ve výprodejové akci za 1199 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Utraťte minimálně čtyři tisíce devět set devadesát korun a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 8715693301748
Do obchodu

Popis produktu

Beamz

Ultrafialové světlo je zpět – modernější než v 80. letech: UV Par reflektor Beamz Party je efektní UV reflektor s působivými světelnými efekty! Ohromujících 12 LED diod s výkonem po 1 W dělá z UV Par reflektoru Party silný reflektor s ultrafialovým světlem. Ovládat ho je možné celkem 7 DMX kanály, díky čemuž lze naprogramovat velkolepé světelné show na párty, na pódiu nebo v barech a klubech. Samozřejmostí je i vestavěný mikrofon, který umožňuje používat režim ovládaný hudbou. Několik UV Par reflektorů je možné bez problémů navzájem kombinovat pomocí funkce master/slave. Na ovládacím panelu s LED displejem je možné provést všechna nastavení jednoduše a intuitivně. Všestranný a neuvěřitelně efektní: UV Par reflektor Party od společnosti Beamz .

Parametry produktu Beamz Party, UV Par reflektor, 12x 1W UV LED dioda, 15 W, DMX režim a samostatný provoz, LED displej, černý

  • Název: Beamz Party, UV Par reflektor, 12x 1W UV LED dioda, 15 W, DMX režim a samostatný provoz, LED displej, černý
  • EAN: 8715693301748
  • Výrobce: Beamz
  • Cena: 1199 Kč
Všechny produkty od výrobce
Beamz Party

Beamz Party, UV Par reflektor, 12x 1W UV LED dioda, 15 W, DMX režim a samostatný provoz, LED displej, černý

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce