Besoa Nael

Besoa Nael, oblouková lampa, stříbrné stínidlo, mramorový podstavec, E27, síťový kabel: 2 m, stříbrný

Cena:
3299 Kč

Besoa Nael, oblouková lampa, stříbrné stínidlo, mramorový podstavec, E27, síťový kabel: 2 m, stříbrný s trendy značkou Besoa - tento artikl nakupujte ve výhodné akci za 3299 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad čtyři tisíce devět set devadesát korun. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 4060656223105
Do obchodu

Popis produktu

Besoa

Oblouková lampa  Nael od společnosti  Besoa  obohatí Váš domov o jedinečný kus nábytku a vytvoří atmosféru stylového klidu. Oblouková lampa Besoa  Nael se stříbrným stínítkem dodá každé místnosti výjimečný lesk. Otočné stínidlo lampy navíc zajistí ideální světelné podmínky kdykoliv. I se svým jemným a filigránským vzhledem je krásně tvarovaná pokojová lampa v místnosti vždy dobře uzemněná – protože robustní podstavec z bílého mramoru poskytuje zakřivené konstrukci maximální stabilitu. Lampa Nael je vybavena běžnou objímkou E27 a lze používat s mnoha druhy žárovek, zatímco napájecí kabel s délkou 2 metry umožňuje velký dosah v prostoru při umístění. Jemné tvarování s pevnou základnou: nechte se okouzlit speciálním světlem  obloukové lampy  Nael.

Parametry produktu Besoa Nael, oblouková lampa, stříbrné stínidlo, mramorový podstavec, E27, síťový kabel: 2 m, stříbrný

  • Název: Besoa Nael, oblouková lampa, stříbrné stínidlo, mramorový podstavec, E27, síťový kabel: 2 m, stříbrný
  • EAN: 4060656223105
  • Výrobce: Besoa
  • Cena: 3299 Kč
Všechny produkty od výrobce
Besoa Nael

Besoa Nael, oblouková lampa, stříbrné stínidlo, mramorový podstavec, E27, síťový kabel: 2 m, stříbrný

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce