Blumfeldt Burgos

Blumfeldt Burgos, sestava zahradního nábytku, třídílná, stůl + dvě lavice, ocel, HDPE, skládací, hnědá

Cena:
3999 Kč

Blumfeldt Burgos, sestava zahradního nábytku, třídílná, stůl + dvě lavice, ocel, HDPE, skládací, hnědá s pečetí kvality Blumfeldt - tento produkt obchodujeme s výjimečnou slevou za 3999 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 4990 Kč a poštovné máte ZDARMA. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 4260509681537
Do obchodu

Popis produktu

Blumfeldt

Zahradní sestava Blumfeldt Burgos vám přinese správnou náladu na oslavy - nejen na soukromém Oktoberfestu na zahradě. Přeměňte si zahradu, pokoj nebo terasu na místo plné zábavy za velmi krátkou dobu! S Triple Blumfeldt Burgos to není žádný problém! Dvě lavičky a jeden stůl pro 8 až 10 osob nabízejí dostatek prostoru pro oslavy a posezení. Stabilní práškově potažená konstrukce z upravených ocelových tyčí kombinovaná s HDPE na povrchu zajišťuje vysoké zatížení. Povrch je strukturovaný v ratanové nábytkové optice, která odpovídá zbytku zahradního nábytku. Obě lavice nabízejí zatížení 200 kg (každý), stůl dokonce až 300 kg. Bezpečnostní uzávěry na tyčích zajišťují stabilitu bez nepříjemných překvapivých okamžiků naklápění konstrukce. Pro snadnou přepravu je možné všechny díly snadno sklopit a držet pohodlně za rukojeti. Tím se také šetří místo při skladování Atmosféra pivního stánku ve vlastní zahradě: třídílná sada zahradního nábytku Blumfeldt Burgos poskytuje jednoduchý způsob, jak posedět na oslavách.

Parametry produktu Blumfeldt Burgos, sestava zahradního nábytku, třídílná, stůl + dvě lavice, ocel, HDPE, skládací, hnědá

  • Název: Blumfeldt Burgos, sestava zahradního nábytku, třídílná, stůl + dvě lavice, ocel, HDPE, skládací, hnědá
  • EAN: 4260509681537
  • Výrobce: Blumfeldt
  • Cena: 3999 Kč
Všechny produkty od výrobce
Blumfeldt Burgos

Blumfeldt Burgos, sestava zahradního nábytku, třídílná, stůl + dvě lavice, ocel, HDPE, skládací, hnědá

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce