Blumfeldt River Crossing

Blumfeldt River Crossing, zahradní fontána, vnitřní/vnější prostředí, čerpadlo 6 W, 10 m kabel, pozinkovaná

Cena:
4999 Kč

Blumfeldt River Crossing, zahradní fontána, vnitřní/vnější prostředí, čerpadlo 6 W, 10 m kabel, pozinkovaná co nám dodává Blumfeldt - toto zboží si můžete nechat doručit ve výprodejové akci za 4999 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 4990 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 4260509689588
Do obchodu

Popis produktu

Blumfeldt

Kde se kříží proudy: Mystický vodní svět fontány Blumfeldt River Crossing přeměňuje zahradu, terasu, obývací pokoj nebo zimní zahradu na rekreační prostředí pro oči i uši - okouzlující kombinace prýštícího toku vody a jasné formy. S jemným šploucháním okrasné fontány Blumfeldt River Crossing bude relaxování ještě hezčí. Přes 8 pater rozvíjí hra vody své mystické kouzlo: Voda protéká přes 13 misek. V uspořádání do kříže se proudy vody setkávají uprostřed fontány, aby se pak opět rozešli. Spolu s jasnými, kubistické tvary potěšuje fontána duši vizuálně i akusticky. Fontána River Crossing je nejen extrémně robustní a díky kovu odolná vůči povětrnostním vlivům, ale je také plně pozinkovaná: bez rzi a poškození se dokonale začlení do různorodých prostředí. Aby se vodní hra nikdy nevyčerpala, je udržována v nepřetržitém oběhu vody čerpadlem s výkonem 6 W. Jemný šum vody rozvíjí maximálně uklidňující účinek a osvěžuje své okolí. Díky extrémně dlouhému 10 m kabelu může být fontána Blumfeldt River Crossing umístěna skutečně libovolně. Všechny části jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a mohou zůstat v exteriéru i v nepříznivém počasí. Středobod vašeho okolí složený z tvarů a vody: Se zahradní fontánou Blumfeldt River Crossing uděláte ze své zahrady nebo bytu mystické místo odpočinku.

Parametry produktu Blumfeldt River Crossing, zahradní fontána, vnitřní/vnější prostředí, čerpadlo 6 W, 10 m kabel, pozinkovaná

  • Název: Blumfeldt River Crossing, zahradní fontána, vnitřní/vnější prostředí, čerpadlo 6 W, 10 m kabel, pozinkovaná
  • EAN: 4260509689588
  • Výrobce: Blumfeldt
  • Cena: 4999 Kč
Všechny produkty od výrobce
Blumfeldt River Crossing

Blumfeldt River Crossing, zahradní fontána, vnitřní/vnější prostředí, čerpadlo 6 W, 10 m kabel, pozinkovaná

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce