Blumfeldt Savage

Blumfeldt Savage, ohniště s grilem, Ø 60,5 cm, ocel, včetně ochrany před povětrnostními vlivy, rezavá

Cena:
9499 Kč

Blumfeldt Savage, ohniště s grilem, Ø 60,5 cm, ocel, včetně ochrany před povětrnostními vlivy, rezavá od top značky Blumfeldt - tento produkt máte po jednoduché objednávce s VIP slevou pro každého za 9499 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 4990 Kč a víc! Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 4060656227264
Do obchodu

Popis produktu

Blumfeldt

S ohništěm s  grilem  Blumfeldt  Savage si užijete šťavnaté pečené pochoutky v kruhu rodiny a přátel a zažijete nezaměnitelnou atmosféru otevřeného ohně pod širým nebem. Atraktivní ohniště s průměrem 60,5 cm je vyrobeno celé z oceli a díky své rezavé barvě získává obzvlášť přirozený vzhled. Konstrukce je chráněna před deštěm a mrazem a díky materiálu o síle 3 mm je mimořádně lehká. Při použití palivového dřeva slibuje nádherný pohled a zodpovědně chrání před skvrnami po hoření a dírami v zahradě. Položením grilovacího kruhu s mřížkou na grilování ze smaltované oceli se sice plápolající oheň trošku omezí, ale teplo z grilovacího uhlí i pochoutky z grilovaných klobás, steaků, zeleninových špízů nebo i grilovaného sýru mohou tuto ztrátu hravě vynahradit. V balení je také obsažena mřížka na uhlí i odolná ochrana vůči povětrnostním podmínkám, čímž je ohniště 2-v-1 za každých okolností chráněné před větrem a deštěm. Ohniště s grilem Blumfeldt  Savage: praskající zahradní atmosféra a chutné pečené potěšení v jednom.

Parametry produktu Blumfeldt Savage, ohniště s grilem, Ø 60,5 cm, ocel, včetně ochrany před povětrnostními vlivy, rezavá

  • Název: Blumfeldt Savage, ohniště s grilem, Ø 60,5 cm, ocel, včetně ochrany před povětrnostními vlivy, rezavá
  • EAN: 4060656227264
  • Výrobce: Blumfeldt
  • Cena: 9499 Kč
Všechny produkty od výrobce
Blumfeldt Savage

Blumfeldt Savage, ohniště s grilem, Ø 60,5 cm, ocel, včetně ochrany před povětrnostními vlivy, rezavá

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce