Blumfeldt Savona

Blumfeldt Savona, solární fontána, 2,8 W, polyresin, 5 hod., Akumulátor, LED osvětlení, vzhled kamene

Cena:
4399 Kč

Blumfeldt Savona, solární fontána, 2,8 W, polyresin, 5 hod., Akumulátor, LED osvětlení, vzhled kamene s proslulou značkou Blumfeldt - tento hit naleznete za jedinečnou cenu 4399 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 4990 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 4060656226267
Do obchodu

Popis produktu

Blumfeldt

Se solární fontánou Blumfeldt Savona se díky kombinaci jemně tekoucí vody, působivého osvětlení a kamenného vzhledu stane zahrada, balkon a obývací pokoj oázou odpočinku. Savona, vybavená solárním panelem a technologií SunRiver Technology, pracuje zcela nezávisle od externího napájení a díky integrovanému lithium-iontovému akumulátoru může být v provozu až 5 hodin bez slunečního záření. Díky zhotovení z polyresinu je solární fontána nejen vizuálním prvkem, ale je také mrazuvzdorná a extrémně odolná. Navzdory své relativně nízké hmotnosti pevně stojí i při větrném počasí. Kromě jemného zvuku vody se zařízení Savona vyznačuje integrovaným LED osvětlením, které ho na jakémkoliv místě působivě uvádí na scénu. V bytě má kromě relaxačního efektu i další pozitivní vliv na zdraví: automaticky zvlhčuje vzduch, zlepšuje vnitřní prostředí a umožňuje dýchat svěží vzduch. Aby fontána nikdy nevyčerpala, je udržována v konstantní cirkulaci díky koncepci LoopFlow Concept s nízkou spotřebou energie 2,8 W. Pro atmosféru osvěžujícího odpočinku v interiéru i exteriéru: solární fontána Blumfeldt Savona je udržitelným řešením pro všechny přátele působivých fontán.

Parametry produktu Blumfeldt Savona, solární fontána, 2,8 W, polyresin, 5 hod., Akumulátor, LED osvětlení, vzhled kamene

  • Název: Blumfeldt Savona, solární fontána, 2,8 W, polyresin, 5 hod., Akumulátor, LED osvětlení, vzhled kamene
  • EAN: 4060656226267
  • Výrobce: Blumfeldt
  • Cena: 4399 Kč
Všechny produkty od výrobce
Blumfeldt Savona

Blumfeldt Savona, solární fontána, 2,8 W, polyresin, 5 hod., Akumulátor, LED osvětlení, vzhled kamene

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce