Capital Sports Benchex posilovací lavička

Capital Sports Benchex posilovací lavička, šikmá a plochá lavička, zatížitelnost do 250 kg, modrá barva

Cena:
5999 Kč

Capital Sports Benchex posilovací lavička, šikmá a plochá lavička, zatížitelnost do 250 kg, modrá barva od Capital Sports - toto zboží si můžete nechat poslat v časové omezené slevě za 5999 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 4990 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 4260509686686
Do obchodu

Popis produktu

Capital Sports

S posilovací lavičkou Benchex od společnosti CAPITAL SPORTS můžete všechna cvičení se závažími provést i sami. Polstrovaná posilovací lavička je variabilně nastavitelná a vhodná na velké množství různých cvičení. Nejen úhel a sedací plocha jsou nastavitelné, ale také umístění závaží lze výškově nastavit v 10 stupních. To Vám zajistí potřebnou flexibilitu pro snadné provádění nejrůznějších tréninkových programů s obouručními činkami. Extrémně stabilní rám posilovací lavičky Benchex je vyhotoven z ocelové trubky, činkový hřídel můžete zatížit až do 250 kg. Pokud lavičku od CAPITAL SPORTS právě nepoužíváte, můžete ji jednoduše sklopit a díky bočním kolečkům flexibilně přemístit. Vašemu účinnému tréninku doma nestojí už nic víc v cestě!

Parametry produktu Capital Sports Benchex posilovací lavička, šikmá a plochá lavička, zatížitelnost do 250 kg, modrá barva

  • Název: Capital Sports Benchex posilovací lavička, šikmá a plochá lavička, zatížitelnost do 250 kg, modrá barva
  • EAN: 4260509686686
  • Výrobce: Capital Sports
  • Cena: 5999 Kč
Všechny produkty od výrobce
Capital Sports Benchex posilovací lavička

Capital Sports Benchex posilovací lavička, šikmá a plochá lavička, zatížitelnost do 250 kg, modrá barva

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce