Capital Sports Resistor Set

Capital Sports Resistor Set, rezistenční elastický pás, podpora při shybech, 3 kusy, stupeň zátěže 2, 5 a 7

Cena:
999 Kč

Capital Sports Resistor Set, rezistenční elastický pás, podpora při shybech, 3 kusy, stupeň zátěže 2, 5 a 7 oblíbené značky Capital Sports - toto zboží si můžete koupit téměř zdarma za 999 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Při objednávce nad 4 990 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 4260440452500
Do obchodu

Popis produktu

Capital Sports

Rezistenční pásy se začátečníkům tvarují často namáhavě. Individuální tréninky požadují nezřídka finančně náročná doplňková zařízení, která je často třeba umístit na konkrétní místo. Tréninkový pás Resistor od společnosti Capital Sports se s vámi však dostane kamkoliv, je lehký a dá se bez problémů přenést. Kromě toho se dá flexibilně upevnit. Nenápadně se ztratí v kapse bundy, v batohu nebo se jednoduše přehodí přes rameno. Tréninkové pásy Resistor od společnosti Capital Sports jsou vyráběny ve více barvách a stupních zátěže, které se od sebe odlišují intenzitou napětí, a tedy intenzitou zátěže. Při výběru správného odporu je důležité zohlednit vlastní hmotnost a osobní výkonnost. Stupeň zátěže 2 znamená v tomto případě, že vlastní tělesná hmotnost je při cvičeních s maximálním natažením pásu redukována na max. 16 kg. Stupeň zátěže 5 znamená v tomto případě, že vlastní tělesná hmotnost je při cvičeních s maximálním natažením pásu redukována na max. 36 kg. Stupeň zátěže 7 znamená v tomto případě, že vlastní hmotnost je při cvičeních s maximálním natažením pásu redukována na max. 54 kg. Obrovskou výhodou cvičení s pásem je, že si samostatně nastavíte kompletní pohybový rádius pásu – pojmenovaný i jako Range of Motion (ROM) – a svalstvo přiměřeně celkově reaguje na optimální efekt tréninku.

Parametry produktu Capital Sports Resistor Set, rezistenční elastický pás, podpora při shybech, 3 kusy, stupeň zátěže 2, 5 a 7

  • Název: Capital Sports Resistor Set, rezistenční elastický pás, podpora při shybech, 3 kusy, stupeň zátěže 2, 5 a 7
  • EAN: 4260440452500
  • Výrobce: Capital Sports
  • Cena: 999 Kč
Všechny produkty od výrobce
Capital Sports Resistor Set

Capital Sports Resistor Set, rezistenční elastický pás, podpora při shybech, 3 kusy, stupeň zátěže 2, 5 a 7

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce