Capital Sports Trajector

Capital Sports Trajector, kolo - domácí trenažér, X-bike, opěrka zad, držák sedadla, skládací, 110 kg

Cena:
5399 Kč

Capital Sports Trajector, kolo - domácí trenažér, X-bike, opěrka zad, držák sedadla, skládací, 110 kg od firmy Capital Sports - tento produkt máte po jednoduché objednávce za hustou cenu 5399 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 4990 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 4260457486857
Do obchodu

Popis produktu

Capital Sports

Fit ve svém vlastním domově! X-Bike je vhodný pro každého: Ať už jde o motivovaného nováčka s touhou shodit pár kilo a zlepšit si fyzickou kondici, nebo o sportovního nadšence, který potřebuje aktivitu dokonce i tehdy, když v posilovně zhasnou světla. Domácí trenažér CAPITAL SPORTS trajectory nabízí mnoho způsobů, kterými si můžeš individuálně upravit svůj trénink a kterými ho můžeš přizpůsobit své vlastní fyzické zdatnosti a sportovním cílem. Soustřeď se na trénink srdeční frekvence, zvýšení vytrvalosti nebo na efektivní spalování tuků. Magnetický setrvačník lze nastavit v osmi krocích, takže hravě najdeš své tempo pro workout. V řídítkách jsou integrovány snímače pulsu, které měří tvou srdeční frekvenci během cvičení. Tréninkový počítač umožňuje analýzu hodnot tvé fyzické zdatnosti. Kromě tepové frekvence zobrazuje čas, rychlost, spálené kalorie a vzdálenost. Takže máš svůj osobní tréninkový úspěch vždy na očích. Ergonomicky se kolo - domácí trenažér přizpůsobí téměř každému. Extra široké sedlo s příjemně měkkým polstrováním a sklápěcí opěrkou zad garantují pohodlný trénink během několika hodin. Protiskluzové pedály s nastavitelnými sponami na chodidla pomáhají při optimálním přenosu síly. Aby se dal ergometr CAPITAL SPORTS trajectory umístit i v tom nejmenším prostoru, lze jej pro úsporu místa složit. V několika jednoduchých krocích je znovu otevřen a okamžitě připraven na trénink.

Parametry produktu Capital Sports Trajector, kolo - domácí trenažér, X-bike, opěrka zad, držák sedadla, skládací, 110 kg

  • Název: Capital Sports Trajector, kolo - domácí trenažér, X-bike, opěrka zad, držák sedadla, skládací, 110 kg
  • EAN: 4260457486857
  • Výrobce: Capital Sports
  • Cena: 5399 Kč
Všechny produkty od výrobce
Capital Sports Trajector

Capital Sports Trajector, kolo - domácí trenažér, X-bike, opěrka zad, držák sedadla, skládací, 110 kg

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce