Electronic-Star eStar

Electronic-Star eStar, Hi-Fi DJ PA párty sada, zesilovač, reproduktory, mixážní pult, mikrofony, kabely

Cena:
9699 Kč

Electronic-Star eStar, Hi-Fi DJ PA párty sada, zesilovač, reproduktory, mixážní pult, mikrofony, kabely s jakostní značkou Electronic-Star - tento artikl nakupujte ve výprodejové akci za 9699 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 4990 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 4060656235061
Do obchodu

Popis produktu

Electronic-Star

Párty začíná! 6,5palcová  DJ párty sada  eStar  přináší PA vybavení na tvou další domácí párty, zábavné karaoke večery nebo akce – kompletně se všemi připojovacími kabely! Vše pro silný zvuk: 6dílná párty sada ti přináší nejen  digitální zesilovač Fenton  FPL-500, ale také  3/2kanálový DJ mixážní pult Skytec  STM-3020, dva silné  PA reproduktory Malone  PW-65X22 a dva dynamické mikrofony od společnosti  oneConcept  – samozřejmě přímo s potřebnými kabely pro připojení. To znamená, že už nic nestojí v cestě další oslavě, karaoke večeru nebo profesionální prezentaci. S  digitálním zesilovačem Fenton  FPL-500 můžeš dát svému zvuku ten správný ráz. Výkon na výstupech 2x 250 W dává reproduktorům sílu a správně rozproudí párty. Integrovaný přehrávač médií umožňuje přímé přehrávání MP3 přes bluetooth, USP slot, SD kartu nebo přes linkový panel připojení. Pro všechny začínající DJ je k dispozici základní  3/2kanálový DJ mixážní pult Skytec  STM-3020 na kombinování různých vstupních signálů a integraci řečových nebo pěveckých příspěvků. Nacházejí se zde i dva  dynamické mikrofony  od společnosti  oneConcept  a dají se ovládat zcela samostatně. Dva 6,5"  3pásmové reproduktory  PW-65X22 od společnosti  Malone  poskytují sytý zvuk a silné basy – stěny, taneční parket a lidé se rozhýbou. Aby tvůj zvuk nezastavilo nic, součástí sady jsou všechny potřebné připojovací kabely.  6,5-palcová  DJ párty sada  estar  vytváří velký zvukový tlak - kompletně z jednoho zdroje!

Parametry produktu Electronic-Star eStar, Hi-Fi DJ PA párty sada, zesilovač, reproduktory, mixážní pult, mikrofony, kabely

  • Název: Electronic-Star eStar, Hi-Fi DJ PA párty sada, zesilovač, reproduktory, mixážní pult, mikrofony, kabely
  • EAN: 4060656235061
  • Výrobce: Electronic-Star
  • Cena: 9699 Kč
Všechny produkty od výrobce
Electronic-Star eStar

Electronic-Star eStar, Hi-Fi DJ PA párty sada, zesilovač, reproduktory, mixážní pult, mikrofony, kabely

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce