Electronic-Star Hi-Fi zesilovač a 3dílná sada reproduktorů

Electronic-Star Hi-Fi zesilovač a 3dílná sada reproduktorů, digitální zesilovač, reproduktory včetně kabelů

Cena:
5999 Kč

Electronic-Star Hi-Fi zesilovač a 3dílná sada reproduktorů, digitální zesilovač, reproduktory včetně kabelů s jakostní značkou Electronic-Star - tento artikl nepropásněte v jedinečné akci za 5999 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 4990 Kč a poštovné máte ZDARMA. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 4060656234989
Do obchodu

Popis produktu

Electronic-Star

3dílná HiFi sada , sestávající z  digitálního zesilovače Fenton  FPL500 třídy D a dvou  3pásmových PA reproduktorů Malone  PW-1022, lze používat doma i v poloprofesionálním a profesionálním prostředí. S výkonem 2x 250 W je  digitální zesilovač Fenton  FPL500 schopný poskytnout potřebný sluch každému možnému hudebnímu zdroji. Díky praktické funkci bluetooth lze všechny audio soubory ze smartphonu, tabletu nebo notebooku přehrávat bezdrátově a pohodlně. Přehrávač médií zajišťuje spolehlivé přehrávání MP3 souborů na USB klíči nebo SD kartě. Otočný regulátor pro 4 vstupy z PC, MP3 / BT / AUX, TV a CD usnadňuje rychlou volbu všech připojených zařízení. Pevná a odolná konstrukce navíc zaručuje bezproblémovou instalaci do racku a snadnou přepravu. Stylový modrý LED světelný efekt se postará o příjemný vzhled, zatímco dodávaný dálkový ovladač umožňuje praktické ovládání z dálky. Dva  PA reproduktory Malone  PW-1022 se postarají o správný zvukový výstup. Každý z nich je navržený v 3pásmové konstrukci a má 10" (25 cm) subwoofer, horn střednotónový reproduktor a piezo výškový reproduktor, a tak zajišťuje harmonický a vyvážený zvukový obraz. RMS výkon každého reproduktoru po 200 W vytváří velký tlak. Pro mobilní použití jsou reproduktory pevně zabudované v stabilních dřevěných skříních s ochrannými rohy, filcem a ochrannými mřížkami. Transport je zjednodušený pomocí zapuštěných úchytek, zatímco standardní příruba umožňuje nekomplikované upevnění na stativ. Pro rychlé a snadné připojení sady jsou v balení zahrnuty všechny potřebné kabely a adaptéry.

Parametry produktu Electronic-Star Hi-Fi zesilovač a 3dílná sada reproduktorů, digitální zesilovač, reproduktory včetně kabelů

  • Název: Electronic-Star Hi-Fi zesilovač a 3dílná sada reproduktorů, digitální zesilovač, reproduktory včetně kabelů
  • EAN: 4060656234989
  • Výrobce: Electronic-Star
  • Cena: 5999 Kč
Všechny produkty od výrobce
Electronic-Star Hi-Fi zesilovač a 3dílná sada reproduktorů

Electronic-Star Hi-Fi zesilovač a 3dílná sada reproduktorů, digitální zesilovač, reproduktory včetně kabelů

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce