Fenton FT15LED

Fenton FT15LED, aktivní reproduktor, 15", 800 W, BT/USB/SD/MP3/AUX, LED, mikrofon, vozíková konstrukce

Cena:
4899 Kč

Fenton FT15LED, aktivní reproduktor, 15", 800 W, BT/USB/SD/MP3/AUX, LED, mikrofon, vozíková konstrukce od známé značky Fenton - toto zboží si můžete koupit za mimořádně nízkou cenu 4899 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Naplníte-li košík zbožím nad čtyři tisíce devět set devadesát korun, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 8715693299724
Do obchodu

Popis produktu

Fenton

Zábava může začít! Aktivní reproduktor Fenton FT15LED poskytuje na párty a akcích nejen potřebný zvuk, ale také přináší díky integrovanému LED světelnému efektu hned tu správnou atmosféru! Mobilní reproduktor Fenton FT15LED poskytuje výstupní výkon 800 W pomocí svého 15" subwooferu pro silné basy a 1" výškového reproduktoru pro čisté výšky. Buď lze pak bezdrátově streamovat přes bluetooth ze smartphonu nebo tabletu, nebo je možné sáhnout prostřednictvím vestavěného mediálního přehrávače přes USB a SD port po databázi MP3 souborů, nebo je možné se zcela klasicky připojit pomocí AUX vstupu k stereo systémům, CD přehrávačům nebo rádiím. LED osvětlení zabudované do wooferu se postará o barevné podbarvení párty. Pro dotvoření zvuku se dají samostatně regulovat výšky, hloubky, ozvěna a hlasitost mikrofonu, stejně jako i master hlasitost. Myslelo se i na moderování pořadů nebo karaoke setkání: bezdrátový UHF mikrofon je také součástí dodávky a může být použit přímo během hudby pomocí funkce talkover. K dispozici je také 35mm stativová příruba, která umožňuje umístění na jevišti, zatímco akumulátor s 35hodinovým provozem poskytuje zvuk nezávislý na podmínkách elektrické sítě. Aby se aktivní reproduktor Fenton FT15LED dostal všude, má robustní design vozíku a k dispozici nabízí teleskopickou rukojeť.

Parametry produktu Fenton FT15LED, aktivní reproduktor, 15", 800 W, BT/USB/SD/MP3/AUX, LED, mikrofon, vozíková konstrukce

  • Název: Fenton FT15LED, aktivní reproduktor, 15", 800 W, BT/USB/SD/MP3/AUX, LED, mikrofon, vozíková konstrukce
  • EAN: 8715693299724
  • Výrobce: Fenton
  • Cena: 4899 Kč
Všechny produkty od výrobce
Fenton FT15LED

Fenton FT15LED, aktivní reproduktor, 15", 800 W, BT/USB/SD/MP3/AUX, LED, mikrofon, vozíková konstrukce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce