KLARFIT Aeris

KLARFIT Aeris, domácí trenažér, setrvačná hmotnost 18 kg, magnetický odpor v 8 úrovních, do 120 kg, černý

Cena:
8999 Kč

KLARFIT Aeris, domácí trenažér, setrvačná hmotnost 18 kg, magnetický odpor v 8 úrovních, do 120 kg, černý od top značky KLARFIT - tento hit získáte výhodně za 8999 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než čtyři tisíce devět set devadesát korun. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 4060656151682
Do obchodu

Popis produktu

KLARFIT

Díky plynule pohyblivému řemenovému pohonu, vícestupňovému odporu a magnetickému brzdovému systému můžete domácí trenažér Klarfit Aeris kdykoliv bez problémů jednoduše přemístit. Díky velmi kvalitnímu řemenovému pohonu se systémem SilentBelt pracuje domácí trenažér velmi plynule a tiše. Ideální sílu nástupu zajišťuje odpor s celkem 8 úrovněmi, který zaručuje mimořádně efektivní trénink díky mnoha různým úrovním. Magnetický brzdový systém s funkcí MagResist zaujme přesným a spolehlivým procesem brzdění, který je kromě toho mimořádně šetrný k materiálu. Vertikálně a horizontálně nastavitelné sedlo Vás vždy uvede do správné polohy pro soustředěný a náročný trénink. Díky technologii PulseControl zásobuje tréninkový počítač aktuálními daty o pulzní frekvenci a umožňuje tak efektivní kontrolu výkonu. Tréninkové kolo se setrvačnou hmotností 18 kg má také k dispozici držák pro tablet SmartCardio Studio, který umožňuje umístění vhodného zařízení a všestrannou zábavu vedle tréninku. Používáním aplikace Kinomap může kromě toho fotoaparát Vašeho tabletu nebo smartphonu rozpoznávat Vaše pohyby a umožní Vám tak prozkoumat mnoho virtuálních tratí. Protiskluzové pedály s nastavitelnými popruhy na nohy také pomáhají při zabezpečení optimálního přenosu energie z nohy na pedál, zatímco praktická transportní kolečka zaručují flexibilní přemísťování pevné ocelové konstrukce. Fitness je skutečně zábava: domácí trenažér Klarfit Aeris kombinuje všechny důležité komponenty pro produktivní a zároveň šetrný trénink v jednom sportovním zařízení.

Parametry produktu KLARFIT Aeris, domácí trenažér, setrvačná hmotnost 18 kg, magnetický odpor v 8 úrovních, do 120 kg, černý

  • Název: KLARFIT Aeris, domácí trenažér, setrvačná hmotnost 18 kg, magnetický odpor v 8 úrovních, do 120 kg, černý
  • EAN: 4060656151682
  • Výrobce: KLARFIT
  • Cena: 8999 Kč
Všechny produkty od výrobce
KLARFIT Aeris

KLARFIT Aeris, domácí trenažér, setrvačná hmotnost 18 kg, magnetický odpor v 8 úrovních, do 120 kg, černý

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce