KLARFIT Companion Travel Bag

KLARFIT Companion Travel Bag, transportní taška, 120 litrů, nepromokavá, rolovací vrchní část, PU, modrá

Cena:
799 Kč

KLARFIT Companion Travel Bag, transportní taška, 120 litrů, nepromokavá, rolovací vrchní část, PU, modrá od známého výrobce KLARFIT - tento artikl se na vás těší téměř zdarma za 799 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Stačí naplnit košík zbožím nad čtyři tisíce devět set devadesát korun a dopravu NEPLATÍTE. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 4060656224157
Do obchodu

Popis produktu

KLARFIT

Čistě a v suchu do cíle: s transportní taškou Klarfit Companion Travel Bag je náklad nákladního přívěsu Klarfit Companion bezpečně chráněn na krátkých i dlouhých trasách. 120litrová transportní taška Klarfit Companion Travel Bag nabízí ve svém nitru dostatek úložného prostoru. Nejlepší podmínky pro bezpečné uložení zavazadel na další túru. Robustní vnější povrchová vrstva s PU povlakem, odolná vůči vodě a prachu, se rychle a jednoduše sroluje nad přepravovaným obsahem a zajistí se zásuvnými uzávěry. Čtyři popruhy na suchý zip, které se připevňují kolem rámu přívěsu, zajišťují protiskluzové upevnění v přepravní části přívěsu. Taška se v cíli v okamžiku znovu odpojí a díky držadlům se dá přenášet. Nezáleží na tom, zda na další velkou túru nebo jen na každodenní nakupování: v transportní tašce Klarfit Companion Travel Bag se vše dostane do cíle čisté a suché.

Parametry produktu KLARFIT Companion Travel Bag, transportní taška, 120 litrů, nepromokavá, rolovací vrchní část, PU, modrá

  • Název: KLARFIT Companion Travel Bag, transportní taška, 120 litrů, nepromokavá, rolovací vrchní část, PU, modrá
  • EAN: 4060656224157
  • Výrobce: KLARFIT
  • Cena: 799 Kč
Všechny produkty od výrobce
KLARFIT Companion Travel Bag

KLARFIT Companion Travel Bag, transportní taška, 120 litrů, nepromokavá, rolovací vrchní část, PU, modrá

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce