Klarstein Alessia

Klarstein Alessia, odsavač par, digestoř s volným s prostorem pro hlavu, 60 cm, 350 m³/h, push control, černý

Cena:
3799 Kč

Klarstein Alessia, odsavač par, digestoř s volným s prostorem pro hlavu, 60 cm, 350 m³/h, push control, černý od producenta Klarstein - toto zboží zakoupíte s výjimečnou slevou za 3799 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 4990 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 4060656155079
Do obchodu

Popis produktu

Klarstein

Nejlepší vzduch v kuchyni: odsavač par Klarstein Alessia dodá kuchyním elegantní rys a spolehlivě odstraní páru a výpary během vaření. Digestoř Klarstein Alessia se s výkonem motoru 50 W postará o vzduch bez výparů v malých až středně velkých kuchyních. Tři výkonnostní stupně digestoře s volným prostorem pro hlavu s maximálním průtokem vzduchu až do 350 m³/h se cíleně zaměřují na oblast varné desky. Obzvláště praktická je konstrukce krytu s krásným tvarem, která umožňuje dostatek prostoru nad pracovní plochou i volnost pohybu. Digestoř přitom nepotřebuje mnoho místa ani do hloubky. Větrání a osvětlení se ovládají jednoduše pomocí přední ovládací části. Zapínatelné světlo s úspornými LED žárovkami dobře osvětlí varnou plochu. Nástěnný odsavač par Klarstein Alessia přesvědčí nejen silnými výkonnostními údaji, ale i svým luxusním vzhledem. Černá přední část z lesklého bezpečnostního skla dodává zařízení moderní vzhled, který je doplněn obložením komína z ušlechtilé oceli. Digestoř s prostorem pro hlavu Alessia od společnosti Klarstein : výkonný, skleněný luxus do každé kuchyně. Digestoř lze přestavět pomocí filtru s aktivním uhlím (produkt 10032844) na recirkulační provoz.

Parametry produktu Klarstein Alessia, odsavač par, digestoř s volným s prostorem pro hlavu, 60 cm, 350 m³/h, push control, černý

  • Název: Klarstein Alessia, odsavač par, digestoř s volným s prostorem pro hlavu, 60 cm, 350 m³/h, push control, černý
  • EAN: 4060656155079
  • Výrobce: Klarstein
  • Cena: 3799 Kč
Všechny produkty od výrobce
Klarstein Alessia

Klarstein Alessia, odsavač par, digestoř s volným s prostorem pro hlavu, 60 cm, 350 m³/h, push control, černý

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce