Klarstein BeerPacker

Klarstein BeerPacker, termoelektrický chladící box s funkcí udržování tepla, 50 L, A+++, AC/DC, vozík. modrý

Cena:
4159 Kč

Klarstein BeerPacker, termoelektrický chladící box s funkcí udržování tepla, 50 L, A+++, AC/DC, vozík. modrý od kvalitního výrobce Klarstein - tento hit můžete pořídit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 4159 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Při objednávce nad 4 990 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 4060656154348
Do obchodu

Popis produktu

Klarstein

Ať už v létě nebo v zimě: kdo je na cestách, neměl by zapomenout na chladící box s funkcí udržení tepla Klarstein BeerPacker. Umístíte v něm teplé a studené občerstvení, nápoje a celé jídla, které spraví z luk na festivalech, pikniků nebo z pláže okamžitou kvalitní restauraci. Chladící box s funkcí udržení tepla Klarstein BeerPacker je přirozeně flexibilní ve své oblasti použití. Ať už horká káva na dlouhých cestách autem nebo chladné nealko nápoje: termobox udržuje jídlo a nápoje teplé a stejně i studené. Odnímatelná vložka zabezpečuje pořádek v 50litrovém interiéru a umožňuje například oddělené skladování občerstvení a nápoje. Odstraněním odnímatelné vložky je možné přepravovat v chladícím boxu i celou přepravku s pivem, abyste měli s přáteli chladné pivo po ruce kdekoliv a kdykoliv. Obzvlášť praktický je ekonomický režim Eco, který umožňuje provoz s nejnižší možnou spotřebou energie - perfektní, když je už venku chladno a nebo teplo. Vhodné na kempování, protože chladící box s funkcí udržení tepla Klarstein BeerPacker má k dispozici síťový kabel pro jednosměrný i střídavý proud. Zařízení teda může být napájené normální zásuvkou nebo zapalovačem v autě. Pro lehký přesun na párty má zařízení sklopné rukojeti a sklopnou rukojeť, s kterou se termobox na svých dvou kolečkách stane vozíkem s občerstvením. Čas na párty! Chladící box s funkcí udržení tepla Klarstein BeerPacker je dokonalým společníkem na dlouhé jízdy autem nebo párty výlety do přírody: teplé zůstané teplým a studené studeným.

Parametry produktu Klarstein BeerPacker, termoelektrický chladící box s funkcí udržování tepla, 50 L, A+++, AC/DC, vozík. modrý

  • Název: Klarstein BeerPacker, termoelektrický chladící box s funkcí udržování tepla, 50 L, A+++, AC/DC, vozík. modrý
  • EAN: 4060656154348
  • Výrobce: Klarstein
  • Cena: 4159 Kč
Všechny produkty od výrobce
Klarstein BeerPacker

Klarstein BeerPacker, termoelektrický chladící box s funkcí udržování tepla, 50 L, A+++, AC/DC, vozík. modrý

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce