Klarstein Captain Cook

Klarstein Captain Cook, 1200W, samostatná varná deska z ušlechtilé oceli, Ceran infračervený ohřev, černá

Cena:
949 Kč

Klarstein Captain Cook, 1200W, samostatná varná deska z ušlechtilé oceli, Ceran infračervený ohřev, černá co nám dodává Klarstein - tento artikl objednávejte levně za 949 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 4990 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 4260395865790
Do obchodu

Popis produktu

Klarstein

Klarstein Captain Cook je výkonným elektrickým vařičem s 18cm keramickou deskou do zahrad, kempů či na catering akce. Výkon 1200 W garantuje rychlý ohřev plotny (až 300 °C do 30 sekund). Teplotu lze přitom regulovat prostřednictvím bezstupňového regulátoru umístěného na přední straně. Tím lze vařit při přesné a konstantní teplotě. Deska je koncipována pro varné nádoby s průměrem 18-20 cm, což je optimální hodnota pro většinu nádobí. Přitom nezáleží na tom, zda varné nádoby jsou z kovu, keramiky nebo skla - vařič si poradí se všemi! Halogenová lampa pod křišťálově-skleněnou deskou umožňuje rychlý a rovnoměrný ohřev varné nádoby. Konstantní teplota - nejnižší 180 °C - dovoluje ohřev jídel, aniž by se znovu začaly vařit, čímž si chovají své aroma a chuť. Elegantní design snoubící se i s praktičností použité ušlechtilé oceli, která je velmi snadno čistitelná. Na základě kompaktních rozměrů a úzké konstrukce lze vařič umístíte do každé kuchyně, zahrady či karavanu. Desku lze používat i jako doplňkovou varnou desku při grilování nebo jako vařič ve studentských nebo single domácnostech - využití je jen na vás.

Parametry produktu Klarstein Captain Cook, 1200W, samostatná varná deska z ušlechtilé oceli, Ceran infračervený ohřev, černá

  • Název: Klarstein Captain Cook, 1200W, samostatná varná deska z ušlechtilé oceli, Ceran infračervený ohřev, černá
  • EAN: 4260395865790
  • Výrobce: Klarstein
  • Cena: 949 Kč
Všechny produkty od výrobce
Klarstein Captain Cook

Klarstein Captain Cook, 1200W, samostatná varná deska z ušlechtilé oceli, Ceran infračervený ohřev, černá

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce