Klarstein Diavolo

Klarstein Diavolo, peletová pec na pizzu, včetně kamene na pizzu, teploměr, ušlechtilá ocel, stříbrná

Cena:
6799 Kč

Klarstein Diavolo, peletová pec na pizzu, včetně kamene na pizzu, teploměr, ušlechtilá ocel, stříbrná od kvalitního výrobce Klarstein - toto zboží si můžete objednat v akci za 6799 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 4990 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 4060656227660
Do obchodu

Popis produktu

Klarstein

Jako od Itala. Vychutnejte si domácí pizzu, placky či pečivo, ale také maso a zeleninu na zahradě, na balkoně nebo na terase s  peletovou pecí na pizzu Klarstein  Diavolo. Díky topení peletami je možné tuto   pec na pizzu  Diavolo od společnosti  Klarstein  používat venku v kruhu přátel a rodiny zcela bez elektrického napájení. Pelety se jednoduše naplní do nádoby na pelety ze zadní strany zařízení a přes ventilační otvory se zapálí bezpečnostním zapalovačem. Teplota se dá stále sledovat pomocí zabudovaného teploměru s displejem do 430 °C, zatímco konstrukce z ušlechtilé oceli zajišťuje rychlé rozdělování tepla. S koncepcí CrystalSteel lze zařízení Diavolo díky hladkým povrchům a kvalitnímu materiálu rychle a snadno čistit, což umožňuje dlouhodobé používání. Různé speciality je možné připravit pomocí různých vložek: 13" pizza kámen (33 x 33 cm) je vhodný především na pizzu, placky a pečivo, které lze pomocí přiloženého posuvníku na pizzu bezpečně dopravit na místo určení. Masový nástavec je zase určený na chutné a dokonale připravené maso a zeleninu. Odkapávací plech se postará o padající drobky a zbytky tuku a spolehlivě udržuje konstrukci zařízení čistou. Sklopná rukojeť na horní části zařízení usnadňuje přepravu a umožňuje snadné přemístění. Velmi kvalitní, mobilní a univerzální: připravte si lahodné pochoutky s přáteli a rodinou ve venkovním prostředí s  peletovou pecí na pizzu  Diavolo od společnosti  Klarstein .

Parametry produktu Klarstein Diavolo, peletová pec na pizzu, včetně kamene na pizzu, teploměr, ušlechtilá ocel, stříbrná

  • Název: Klarstein Diavolo, peletová pec na pizzu, včetně kamene na pizzu, teploměr, ušlechtilá ocel, stříbrná
  • EAN: 4060656227660
  • Výrobce: Klarstein
  • Cena: 6799 Kč
Všechny produkty od výrobce
Klarstein Diavolo

Klarstein Diavolo, peletová pec na pizzu, včetně kamene na pizzu, teploměr, ušlechtilá ocel, stříbrná

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce