Klarstein Luminance Frost

Klarstein Luminance Frost, chladnička, 300 l, A+, 4 skleněné police, chladící prostor na zeleninu, černá

Cena:
14999 Kč

Klarstein Luminance Frost, chladnička, 300 l, A+, 4 skleněné police, chladící prostor na zeleninu, černá co nám dodává Klarstein - toto zboží si můžete koupit s VIP slevou pro každého za 14999 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Stačí naplnit košík zbožím nad čtyři tisíce devět set devadesát korun a dopravu NEPLATÍTE. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 4060656109973
Do obchodu

Popis produktu

Klarstein

Čistý luxus! Chladnička s mrazničkou Klarstein Luminance Frost přináší se svými dvojitými předními dveřmi z černého skla do každé kuchyně skvělou eleganci. Přitom neokouzlí jen svým vzhledem, ale nabízí Vám k dispozici i dostatek mrazicího odkládacího prostoru v XXL velikosti, který uskladní dokonce i víkendový nákup velké rodiny nebo spolubydlící v podnájmu. Jednoduše otevřete dveře chladničky a vše pěkně přehledně uložte na čtyři police z bezpečnostního skla. Při velkém prostoru, který nabízí tato chladnička, bude třídění jednoduché. K dispozici máte celých 209 litrů chladicího prostoru, který je přehledně rozdělen do čtyř polic, extra chladicího prostoru na zeleninu a také čtyři držáky ve dveřích na vajíčka, marmeládu a láhve s nápoji. Pro ty, kteří si rádi dělají zásoby, a pro nadšence mraženého občerstvení nabízí zařízení Klarstein Luminance Frost samostatnou mrazničku o objemu 91 litrů. Zde si najdou své místo na uskladnění zásoby na následující rodinné jídlo, jakož i mražené pizzy, hranolky nebo jiné polotovary. Kdo si myslí, že tento prostor na zásoby má svoji cenu, může být klidný: s třídou energetické účinnosti A + je tato elegantní chladnička zcela nenáročná co se týče spotřeby elektrické energie - šetří nejen peněženku, ale i životní prostředí. Čerstvé potraviny pro celou rodinu v každém čase: do elegantní chladničky s mrazničkou Klarstein Luminance Frost se vejde opravdu všechno!

Parametry produktu Klarstein Luminance Frost, chladnička, 300 l, A+, 4 skleněné police, chladící prostor na zeleninu, černá

  • Název: Klarstein Luminance Frost, chladnička, 300 l, A+, 4 skleněné police, chladící prostor na zeleninu, černá
  • EAN: 4060656109973
  • Výrobce: Klarstein
  • Cena: 14999 Kč
Všechny produkty od výrobce
Klarstein Luminance Frost

Klarstein Luminance Frost, chladnička, 300 l, A+, 4 skleněné police, chladící prostor na zeleninu, černá

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce