Klarstein Luminance Frost

Klarstein Luminance Frost, chladnička, 91 l, A+, chladící prostor na zeleninu, 2 skleněné police, bílá

Cena:
5199 Kč

Klarstein Luminance Frost, chladnička, 91 l, A+, chladící prostor na zeleninu, 2 skleněné police, bílá od Klarstein - tento produkt koupíte za perfektní cenu 5199 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než čtyři tisíce devět set devadesát korun. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 4060656109942
Do obchodu

Popis produktu

Klarstein

Chladnička Klarstein Luminance Frost přináší se svou skleněnou přední stranou do každé kuchyně skvělou eleganci. Chladnička okouzlí nejen svým vzhledem, ale díky kompaktním rozměrům je také ideální do malých domácností i pro jednotlivce. Chladnička Luminance Frost potřebuje jen málo místo, ale uvnitř poskytuje mnoho prostoru: kapacita 91 litrů nabízí prostor pro všechny druhy jídel. Se svými dvěma skleněnými policemi, 3 přihrádkami ve dveřích a extra chladicímu prostoru na zeleninu je uspořádání potravin skutečně jednoduché. Přizpůsobení intenzity chlazení je zcela bezproblémové: uvnitř chladničky se dá pomocí 7stupňového regulátoru teploty vždy nastavit optimální teplota pro skladované potraviny. S třídou energetické účinnosti A + je tato praktická, jedinečná a elegantní chladnička navíc obzvlášť efektivní - šetří nejen peněženku, ale i životní prostředí. Elegance i do malých kuchyní: lednička Luminance Frost od společnosti Klarstein se postará v každém čase o čerstvé potraviny!

Parametry produktu Klarstein Luminance Frost, chladnička, 91 l, A+, chladící prostor na zeleninu, 2 skleněné police, bílá

  • Název: Klarstein Luminance Frost, chladnička, 91 l, A+, chladící prostor na zeleninu, 2 skleněné police, bílá
  • EAN: 4060656109942
  • Výrobce: Klarstein
  • Cena: 5199 Kč
Všechny produkty od výrobce
Klarstein Luminance Frost

Klarstein Luminance Frost, chladnička, 91 l, A+, chladící prostor na zeleninu, 2 skleněné police, bílá

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce