Klarstein VapoAir Opal

Klarstein VapoAir Opal, zvlhčovač vzduchu, LED dotyková obrazovka, dálkové ovládání, černý/antracitový

Cena:
3499 Kč

Klarstein VapoAir Opal, zvlhčovač vzduchu, LED dotyková obrazovka, dálkové ovládání, černý/antracitový s jakostní značkou Klarstein - toto zboží si můžete koupit levně za 3499 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 4990 Kč, neplatíte poštovné. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 4060656105906
Do obchodu

Popis produktu

Klarstein

Zhluboka se nadechneme! Zvlhčovač vzduchu Klarstein VapoAir Opal zajišťuje svěží o vzdušné v místnosti a uvolňuje dýchací cesty. Díky zvlhčovači vzduchu Klarstein VapoAir Opal získává suchý vzduch v místnosti dodatečný přísun vlhkosti. To přináší nejen hlubokou relaxaci pro dýchací cesty, ale také poskytuje svěží lesk na opotřebovaném dřevěné nábytku. Rozprašuje až 300 ml vody za hodinu z extra velké 5,5litrové nádrže. Sedm úrovní rozprašovače, různé funkce od automatické, přes dětské a noční až po režim časovače zajišťují v každém okamžiku dokonalé vnitřní ovzduší - v případě potřeby se dá pomocí funkce vytápění vytvářet i teplá mlha. Aroma difuzor zvlhčovače vzduchu přináší ještě větší relaxaci, protože poskytuje unikající vodní mlze vůni. Obsluha zařízení je jednoduchá a pohodlná díky dotykovému displeji a dálkovému ovládání. Zvlhčovač vzduchu má samozřejmě i pojistku proti vytečení: při vyjímání nádrže nebo v případě nedostatku vody okamžitě využije funkci automatického zastavení. Osvěžující vzduch v každém ročním období: zvlhčovač vzduchu Klarstein VapoAir Opal.

Parametry produktu Klarstein VapoAir Opal, zvlhčovač vzduchu, LED dotyková obrazovka, dálkové ovládání, černý/antracitový

  • Název: Klarstein VapoAir Opal, zvlhčovač vzduchu, LED dotyková obrazovka, dálkové ovládání, černý/antracitový
  • EAN: 4060656105906
  • Výrobce: Klarstein
  • Cena: 3499 Kč
Všechny produkty od výrobce
Klarstein VapoAir Opal

Klarstein VapoAir Opal, zvlhčovač vzduchu, LED dotyková obrazovka, dálkové ovládání, černý/antracitový

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce