Klarstein Zola

Klarstein Zola, digestoř, sada na recirkulační provoz, 90 cm, 635 m³/h, filrt s aktivním uhlím, černá

Cena:
5799 Kč

Klarstein Zola, digestoř, sada na recirkulační provoz, 90 cm, 635 m³/h, filrt s aktivním uhlím, černá od oblíbeného výrobce Klarstein - tento produkt máte na dosah ruky po slevě za 5799 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Naplníte-li košík zbožím nad čtyři tisíce devět set devadesát korun, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 4060656093920
Do obchodu

Popis produktu

Klarstein

Odsavač par Klarstein Zola se postará v malých až středně velkých kuchyních o odstranění pachů z jídla a páry z vaření. Při různě intenzivních kuchyňských aktivitách může být odsavač par provozován ve třech různých úrovních výkonu. Na nejvyšším výkonnostním stupni odstraní z kuchyně až 635 m³ / h vzduchu a vypořádá se i s přípravou několika chodů. Hlasitost i spotřeba energie jsou během provozu udrženy v normě. Zařízení Zola je komínový odsavač par s volným prostorem na hlavu, který umožňuje pohled shora na varnou desku. Se svým ergonomickým designem spolu s kartáčovanou ušlechtilou ocelí a skleněným komínem se elegantně začlení do každého kuchyňského prostředí. Se šířkou 90 cm se hodí i nad prostornější varné plochy. Digestoř přitom nepotřebuje mnoho místa ani do hloubky. Větrání a osvětlení se ovládají pomocí přední ovládací části. Kvůli ochraně vnitřní části digestoře a odvětrávacího kanálu před nečistotami má zařízení Zola od společnosti Klarstein k dispozici vyměnitelný hliníkový tukový filtr, vhodný do myčky nádobí. Odsavač par se montuje na stěnu nad varnou deskou (žádná stropní montáž), potřebný držák je součástí balení. Díky obložení komína z ušlechtilé oceli se odsavač par vizuálně dokonale hodí do moderně zařízených kuchyní. Při slabém světle se dá použít zapínatelné LED osvětlení nástěnného digestoře od společnosti Klarstein, kterým se osvětlí varná plocha. Použitím dodávaného filtru s aktivním uhlím lze digestoř používat v recirkulační provozu.

Parametry produktu Klarstein Zola, digestoř, sada na recirkulační provoz, 90 cm, 635 m³/h, filrt s aktivním uhlím, černá

  • Název: Klarstein Zola, digestoř, sada na recirkulační provoz, 90 cm, 635 m³/h, filrt s aktivním uhlím, černá
  • EAN: 4060656093920
  • Výrobce: Klarstein
  • Cena: 5799 Kč
Všechny produkty od výrobce
Klarstein Zola

Klarstein Zola, digestoř, sada na recirkulační provoz, 90 cm, 635 m³/h, filrt s aktivním uhlím, černá

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce