OneConcept Food Tray

OneConcept Food Tray, grilovací miska, 2 kusy, příslušenství pro gril kebab master pro, nerezová ocel

Cena:
409 Kč

OneConcept Food Tray, grilovací miska, 2 kusy, příslušenství pro gril kebab master pro, nerezová ocel s pečetí kvality OneConcept - toto zboží si můžete zakoupit s neuvěřitelnou slevou za 409 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad čtyři tisíce devět set devadesát Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 4260509683968
Do obchodu

Popis produktu

OneConcept

Pravý kebabový mistr zvládne všechno – dokonce zeleninu, ovoce i brambory. Stačí jen surovinami obložit grilovací misku oneConcept Food Tray, nasadit ji na otočný rožeň a zapnout gril. Grilovací miska oneConcept Food Tray umožňuje snadnou přípravu grilované zeleniny a pečených brambor ve vertikálním grilu oneConcept Kebab Master Pro, aniž byste je museli napíchat na rožně. Misku stačí jen obložit připravovanými surovinami, a je hotovo. Díky dvojdílnému setu připravíte dvojitou porci na potěšení chuťových pohárků. Vytěžte z vertikálního grilu Kebab Master Pro ještě více: grilovací miska oneConcept Food Tray otevírá nové možnosti při grilování.

Parametry produktu OneConcept Food Tray, grilovací miska, 2 kusy, příslušenství pro gril kebab master pro, nerezová ocel

  • Název: OneConcept Food Tray, grilovací miska, 2 kusy, příslušenství pro gril kebab master pro, nerezová ocel
  • EAN: 4260509683968
  • Výrobce: OneConcept
  • Cena: 409 Kč
Všechny produkty od výrobce
OneConcept Food Tray

OneConcept Food Tray, grilovací miska, 2 kusy, příslušenství pro gril kebab master pro, nerezová ocel

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce