OneConcept MIC-700

OneConcept MIC-700, studiový mikrofon, ø 34 mm, kardioidní, pavouk, ochrana proti větru, XLR, stříbrný

Cena:
1099 Kč

OneConcept MIC-700, studiový mikrofon, ø 34 mm, kardioidní, pavouk, ochrana proti větru, XLR, stříbrný od oblíbeného výrobce OneConcept - tento artikl je v tento okamžik po slevě za 1099 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 4990 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 4060656107672
Do obchodu

Popis produktu

OneConcept

Nahrávejte jako profesionálové! Studiový mikrofon oneConcept MIC-700 to umožňuje - ať už jde o podcasty, vlog nebo pěvecké nahrávky. S kondenzátorovým mikrofonem oneConcept Mic-700 přichází kompletní sada, která nemá konkurenci: Kromě elektretového mikrofonu obsahuje hned i pavouka, koženou tašku, ochranu proti větru a XLR jack kabel - vše stačí připojit a můžete začít. Gradientní přijímač s 34mm průměrem s kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje zvukové nahrávky ve studiové kvalitě, ať už jde o hudbu, zpěv nebe řeč. Snadné připojení i použití jsou pro toto zařízení velmi důležité: díky XLR jack kabelu najde tento mikrofon jednoduše připojení k téměř každému nahrávacímu zařízení s 3,5mm jack portem. Dodávaný mikrofonní pavouk slouží k uchycení mikrofonu bez chvění, zatímco ochrana proti větru redukuje okolní šum a stará se o čistý zvuk nahrávky. Kožená taška ochrání mikrofon během přepravy nebo pokud není déle potřebná. Lepší zvuk: se studiové mikrofonem oneConcept Mic-700 nekomplikovaně získáte studiovou kvalitu nahrávek zvuku, zpěvu a řeči.

Parametry produktu OneConcept MIC-700, studiový mikrofon, ø 34 mm, kardioidní, pavouk, ochrana proti větru, XLR, stříbrný

  • Název: OneConcept MIC-700, studiový mikrofon, ø 34 mm, kardioidní, pavouk, ochrana proti větru, XLR, stříbrný
  • EAN: 4060656107672
  • Výrobce: OneConcept
  • Cena: 1099 Kč
Všechny produkty od výrobce
OneConcept MIC-700

OneConcept MIC-700, studiový mikrofon, ø 34 mm, kardioidní, pavouk, ochrana proti větru, XLR, stříbrný

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce