OneConcept Tallboy

OneConcept Tallboy, bílý, karaoke reproduktor, akumulátor, bluetooth, USB, SD, MP3, FM, AUX, 2x mikrofon

Cena:
1799 Kč

OneConcept Tallboy, bílý, karaoke reproduktor, akumulátor, bluetooth, USB, SD, MP3, FM, AUX, 2x mikrofon od producenta OneConcept - toto zboží si můžete objednat v sezónní slevě za 1799 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 4990 Kč a je vaše. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 4260486152266
Do obchodu

Popis produktu

OneConcept

Se zařízením Tallboy od společnosti oneConcept přichází do dětského pokoje více párty atmosféry. Párty reproduktor podpoří hudební výkon teenagerů. Čtyři 7,6cm (3 ") širokopásmové reproduktory přehrávají se silnou intenzitou zvuku a světla hudební obsahy různých zvukových zdrojů. Reproduktorový systém disponuje i vestavěným mnohobarevným LED osvětlením řízeným hudbou, čímž podporuje výkon vizuálním zážitkem. K základní výbavě patří FM rádio. Multimediální USB port poskytuje přehrávání přenosných MP3 formátů z USB klíčů a MP3 přehrávačů. Zařízení obslouží i moderní bezdrátová zařízení. Integrované bluetooth rozhraní nabízí zařízení možnost odesílat do karaoke reproduktoru hudbu ze smartphonů, tabletů nebo počítače. Kabelové audio zařízení najdou připojení do ozvučení díky zadnímu AUX jack vstupu. Tyto funkce jsou doplněny dvěma 6,3mm jack mikrofonními vstupy, které dělají z věžového reproduktoru oneConcept Tallboy perfektního partnera pro menší karaoke párty. Samostatnými regulátory na zadní straně lze nezávisle na celkové hlasitosti regulovat hlasitost mikrofonu a echo efekt. Dynamické a kabelové mikrofony jsou součástí balení, takže nevznikají další dodatečné náklady a můžete začít ihned po rozbalení. Skutečnou zvláštností je integrovaný standardní Nokia akumulátor, který dává zařízení naprostou svobodu při výběru místa postavení. Složení systému probíhá velmi rychle a jednoduše – podaří se i malým zpěvákům a zpěvačkám. Obsluha probíhá přímo na zařízení nebo pomocí dálkového ovládání.

Parametry produktu OneConcept Tallboy, bílý, karaoke reproduktor, akumulátor, bluetooth, USB, SD, MP3, FM, AUX, 2x mikrofon

  • Název: OneConcept Tallboy, bílý, karaoke reproduktor, akumulátor, bluetooth, USB, SD, MP3, FM, AUX, 2x mikrofon
  • EAN: 4260486152266
  • Výrobce: OneConcept
  • Cena: 1799 Kč
Všechny produkty od výrobce
OneConcept Tallboy

OneConcept Tallboy, bílý, karaoke reproduktor, akumulátor, bluetooth, USB, SD, MP3, FM, AUX, 2x mikrofon

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce