Waldbeck Plug 4 Play Square

Waldbeck Plug 4 Play Square, sloup s elektrickými zásuvkami, 4 chráněné zásuvky, hranatý, ušlechtilá ocel

Cena:
699 Kč

Waldbeck Plug 4 Play Square, sloup s elektrickými zásuvkami, 4 chráněné zásuvky, hranatý, ušlechtilá ocel co bereme od značky Waldbeck - tento artikl doporučujeme téměř zdarma za 699 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 4990 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 4260457489681
Do obchodu

Popis produktu

Waldbeck

Pro všechny, kteří si chtějí zahradu či dvůr vybavit pevnou instalací elektrického proudu je Waldbeck Plug 4 Play Square rozvodová krabice nezanedbatelnou součástí. Rozvodový sloup dokonalého tvaru vyrobený z ušlechtilé oceli poskytuje hned čtyři zásuvky s ochranným kontaktem pro všechny přístroje s vysokou spotřebou elektrické energie jako sekačky, pily nebo vrtačky, které rádi používáme venku. Zapomeňte na neustálé přemisťování prodlužovacích kabelů a pořiďte si instalaci zemních kabelů s jednou nebo několika rozvodovými krabicemi, které Vám dodají elektrický proud přesně tam, kde ho potřebujete, a perfektně se začlení do zahrady či jiného zařízení. Tak rozvodový sloup a i zásuvky odpovídají stupni ochrany IP-44, a jsou tak odolné vůči stříkající vodě z kropícího zařízení na trávník nebo vůči padajícímu dešti. S maximálním příkonem 3500 W při maximální síle elektrického proudu 16 A může vnější zásuvka hravě posloužit jako zdroj elektrického proudu pro několik zařízení současně, aniž by narazila na hranice svých sil. Instalace je jednoduchá: Do samostatné, vyjímatelné zásuvky se připojí přívod elektrického proudu, pak se šroubuje sloup do země pomocí přiloženého montážního materiálu. Nejen co se výkonu týče, ale i vzhledu, dopomáhá Waldbeck Plug 4 Play Square rozvodový sloup vnějším zařízením a zahradám zařadit se do vyšší třídy. Čtvercový vzhled s ozdobnou střechou je zhotoven z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a dodává každé dlážděné ploše moderní charakter. Přístroj se může hravě použít i ve funkci zahradní zásuvky, přičemž vzniká perfektní stříbřitý kontrast. Dostupné varianty: ušlechtilá ocel – hranatý , ušlechtilá ocel – kulatý (10030646) Prosíme, mějte na zřeteli, že rozvodový sloup je předurčen k připojení k pevně instalovanému zemnímu kabelu.

Parametry produktu Waldbeck Plug 4 Play Square, sloup s elektrickými zásuvkami, 4 chráněné zásuvky, hranatý, ušlechtilá ocel

  • Název: Waldbeck Plug 4 Play Square, sloup s elektrickými zásuvkami, 4 chráněné zásuvky, hranatý, ušlechtilá ocel
  • EAN: 4260457489681
  • Výrobce: Waldbeck
  • Cena: 699 Kč
Všechny produkty od výrobce
Waldbeck Plug 4 Play Square

Waldbeck Plug 4 Play Square, sloup s elektrickými zásuvkami, 4 chráněné zásuvky, hranatý, ušlechtilá ocel

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce